Bilder 2015

Julbord på Börringe bygdegård 20151128

Gärdslövs Byalag

 

Sillafest 20150328

Påskpyssel 20150329

Café & Konst 20150403-06

Vedplockning 20150418

Föreningmässa i Trelleborg 20150506

Bygge av kolmila 20150509

Tändning av kolmilan 20150513

Gudstjänst vid kolmilan med Maria Kroon 20150514

Våra vänner från Gröningen på kolmilan 20150515

Grillkväll med Ronny Holmberg vid kolmilan 20150515

Spökrunda vid kolmilan 20150515

Mattur med skolklasser 20150525 - 150528

Misommar 20150619

Grillkväll 20150724

Slåtter på Modeshög 20150823

Rumpnissarna med Johan Åkerman 20150906

Resa till Hällåkra vingård 20150912

Årsmöte i Kulturhuset 20151121

Julpyssel 20151128

 

Copyright © All Rights Reserved.